0
0

10 ایده ناب پولسازی

1982 بازدید
ایده ناب

در این مقاله قصد دارم 10 ایده ناب پولسازی را به شما معرفی کنم ،که با عملی کردن هر یک از  آن ها  میتوانید زندگیتان را متحول کنید ، با استفاده از این ایده های پولساز وضعیت مالی خود را تغییر دهید و به درآمد میلیونی برسید.

علاوه بر این به شما خواهم گفت چگونه به راحتی و در کوتاه ترین مدت این ایده ها را اجرا کنید و به درآمد برسید. با من در ادامه این مقاله همراه باشید .

فهرست مطالب

10 ایده ناب پولسازی

چرا این ایده ها فوق العاده هستند؟

در حال حاضر کم کم مردم به کسب و کار های اینترنتی روی می آورند و در سالیان اخیر کسب و کار اینترنتی رشد بینظیری کرده است و قطعا این رشد ادامه دار خواهد بود ، و در طی سالیان بعد اکثر کسب و کار ها اینترنتی خواهند بود .

طبق تحلیل تیم بازاریابی آکادمی اینکام نت ایده های زیر جزء بهترین ایده ها هستند و شما میتوانید با  این 10 ایده ناب پولسازی سریع تر و راحت تر رشد کنید چون رقابت کم تری وجود دارد و جای زیادی برای رشد دارند.

ما در آکادمی اینکام نت علاوه بر ارائه این ایده های ناب کاملا مسیر را برای شما روشن میکنیم تا به راحتی بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را راهندازی کنید.

1_ طراحی سایت یا اپلیکیشن برای کسب و کارتان

وبلاگ اینکام نت

اگر شما در حال حاضر کسب و کاری دارید می توانید برای کسب و کارتان سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنید و کسب و کارتان را در اینترنت به سرعت گسترش دهید.

با توجه به رشد سریع اینترنت و کسب و کار های اینترنتی داشتن کسب و کاری در اینترنت می تواند برای شما بسیار سود آور باشد. و شما می توانید بدون حضور فیزیکی درآمد داشته باشید.

اما شما با  این ایده میتوانید دو کار انجام دهید :

 1_ طراح سایت  یا برنامه نویس ؟ 

شما میتوانید طراحی سایت را یاد بگیرید و برای دیگران سایت طراحی کنید ، نگران بازار کار نیز نباشید ما در آکادمی اینکام نت در صورتی که در کارتان حرفه ای باشید میتوانیم شما را استخدام کنیم. 

برنامه نویسی نیز گزینه عالی برای شروع یک کار پردرآمد است که میتوانید با آموزش آن درآمد عالی داشته باشید.

 2 _ راهندازی کسب و کار شخصی

 

پیشنهاد ما این است که کسب و کار شخصی خودتان را راهندازی کنید . اگر در حال حاضر کسب و کاری دارید می توانید آن را به کسب و کار آنلاین تبدیل کنید و به درآمد عالی برسید . در ادامه مفصل در این باره توضیح خواهم داد.

اصلا مهم نیست شما در حال حاضر چه شغلی دارید ، مهم این است که آیا به آن علاقه مند هستید یا نه !! شنیده ام که گاهی افراد در این باره صحبت میکنند که پول در فلان کار است و یا فلان کار پولی توش نیست و از این حرف ها …

در صورتی که همه چیز به علاقه شما بستگی دارد و در انتخاب شغل مهم ترین گزینه علاقه است . پس از اینکه حوزه فعالیتتان را انتخاب کردید ما به شما کمک میکنیم که یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد داشته باشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی

آموزش راهندازی کسب و کار اینترنتی به همراه مشاوره رایگان در همه شغل ها ، فرصت را از دست ندهید ...

2 _ مشاوره

حالا کافیه یه نگاه به لیست توانمندی هایت بندازی !! و توانمندی های خودت رو به ثروت تبدیل کنی اما چگونه؟

همه ما فکر میکنیم که توانایی هایی را که ما داریم همه بلد هستند و این توانایی ها ارزش خاصی ندارند اما اینگونه نیست افرادی هستند که تمایل دارند از توانمندی های ما استفاده کنند ودر عوض پول خوبی به ما بدهند .

شما میتوانید در هر زمینه ای که توانمندی دارید یک گروه مشاوره تشکیل دهید و در آن زمینه به افراد مشاوره دهید . این کار را میتوانید از شبکه های اجتماعی شروع کنید و سپس برای خودتان سایت داشته باشید و پیشرفت کنید .

مراحل کار :

* حوزه ای که درآن توانمند هستید را مشخص کنید مثلا اگر معلم هستید میتوانید به دانش آموزان در حوزه درسی مشاوره بدهید  و یا اگر هر حرفه دیگری دارید میتوانید از این را پول خوبی بسازید.

* یک سایت برای خودتان ایجاد کنید ( با آموزش های ما می توانید در عرض 10 دقیقه خودتان یک سایت راهندازی کنید) اگر هم میخواهید حرفه ای کار کنید به بخش طراحی سایت آکادمی اینکام نت مراجعه کنید .

* برای کسب وکارتان در شبکه های اجتماعی صفحه راهندازی کنید و برای خودتان مشتری جذب کنید.

* به صورت اصولی تبلیغات کنید ( مقاله چگونه حرفه ای تبلیغ کنیم خیلی به کارت میاد)

این مراحلی که الان گفتم در همه ایده ها صدق میکنه و با انجام این مراحل می توانید همه ایده ها را عملی کنید .

3 _ آموزش

شما میتوانید مهارت ها خودتان را به صورت فیلم آموزشی به فروش برسانید . برای مثال اگر شما بتوانید دروسی مثل ریاضی و یا فیزیک را تدریس کنید میتوانید به عنوان معلم خصوصی در پایه های درسی مختلف باشید و افراد زیادی حاظر هستند  برای این خدمت شما پول بپردازند و با این راه به راحتی میتوانید پول در بیاورید.

این موضوع را می توانید در سایر ابعاد بسط دهید و هرمهارتی که دارید به فیلم آموزشی تبدیل کنید و آن را بفروشید. 

 مراحل کارم که بالا بهت گفتم  به نظر خودم این ایده بینظیره اگه خوب اجرا بکنی خیلی عالی جواب میده .

آموزش تولید محتوای الکترونیکی

این آموزش رو به هیچ وجه از دست نده چون بی نهایت بهت کمک میکنه تا زود به درآمد برسی ...

4 _ تناسب اندام

شما میتوانید با راهندازی یک سایت برنامه های بدنسازی مختلف مناسب برای افراد مختلف طراحی کنید و با مشاوره همزمان پلن های خود را به فروش برسانید.

در کنار این کار میتوانید مکمل های ورزشی خانگی تولید کنید وبه مشتریانتان برای پیشرفتشان و بهبود اندامشان بفروشید.

اگر قدم اول رو برداری بقیه راه بهت گفته میشه ، فقط کافیه شروع کنی پس یه کاری بکن حتما جواب میده ، 

یکی از اهداف من از نوشتن مقاله 10 ایده ناب پولسازی این هست که تو قدوم اول رو برداری و شروع کنی.

5 _ تولید محتوا

با توجه به رواج کسب و کار در فضای مجازی (اینترنت)، تمامی کسب و کار ها، نیازمند دیده شدن هستند و برای حضور در صفحه اول گوگل و گزینه های ابتدای آن رقابت قابل توجهی انجام می شود.
در صورتیکه از توانایی نوشتن برخوردار باشید این بازار می تواند با کمی مطالعه برای فعالیت شما بسیار مناسب باشد، مخاطب اولیه شما شرکت های ارائه دهنده خدمات SEO می باشد و پس از اینکه خودتان توانستید این مهارت را بیاموزید می توانید وب سایت شخصی خود را برای تولید محتوی داشته باشید.

محتوای مناسب در راستای استراتژی SEO کسب و کار به جهت دیده شدن وب سایت شما در جستجو های مرتبط با موضوع فعالیت. ایجاد جذابیت در مطالب با هدف متقاعد سازی مخاطب به انجام خرید در وب سایت شما ارزش بالایی دارد.

6 _ بازاریابی در شبکه ها اجتماعی

با راهندازی اکانت در شبکه های اجتماعی مختلف میتوانید محصول تولید کنید و بفروشید و یا توانمندی هایتان را بفروشید. می توانید محصولات دیگران را بفروشید وپورسانت بگیرید.

تبلیغات یکی از بهترین راه های در آمد از شبکه های اجتماعی می باشد ، میتوانید با بالا برد اعضای پیج خود یا کانالتان محصولات دیگران را تبلیغ کنید وپول دریافت کنید .

این مورد یکی از بهترین ها از 10 ایده ناب پولسازی هست .

7 _ فروش محصولات ارگانیک

همانگونه که در سوپرمارکت ها مشاهده می کنید، تولیدات مواد غذایی اکثرا صنعتی شده و رفته رفته ارزش محصولات ارگانیک (طبیعی و بدون استفاده از کود های شیمیایی …) در حال افزایش می باشد. 

در صورتیکه ارتباطات مناسبی در زمینه تهیه اینگونه مواد غذایی دارید، داشتن فروشگاه اینترنتی که با اولین فروش های خودش اعتماد مخاطبان را بابت کیفیت محصولات جلب خواهد کرد، بسیار پیشنهاد می شود.


از مزایای آن می توان به گرفتن سفارش اشاره کرد چرا که با توجه به طبیعی بودن آن نمی توان تولید را به معنی صنعتی گسترش داد، در نتیجه افراد می آموزند که باید پیش خرید انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک، با ارتباط مستقیم از زمین کشاورزی به دست مشتری، کیفیت بالا، کاملاً طبیعی، سفارش محدود، تحویل در محل…

این ایده محشره!!

8 _ ارائه خدمات سئو

همانطور که مشخص هست، فروش اینترنتی رو به رشد می باشد و تقریباً بیشتر سرمایه گذاری ها و استارت آپ ها نیز در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، افرادی که SEO را می دانند و یا قابلیت بهبود در آنرا دارند همانند جایگاه قدیم حسابدار، بسیار در بازار کار جایگاه دارند. چرا که SEO خوب یعنی فروش!

 و شما می توانید در منزل یا هر شهری ساکن باشید و این فعالیت را برای شرکتی انجام دهید که در شهر دیگری هست!
در صورتیکه بتوانید در این زمینه هر روز بهتر از دیروز شوید، نه تنها امکان بیکار شدن شما به سمت صفر میل می کند ،بلکه هر روز می توانید شاهد پیشنهادات بهتری باشید .

9 _ مشاور تغذیه و ارائه برنامه رژیمی

این تخصص در کشور ما کمتر تخصصی هدایت می شود، بیشتر رژیم های ارائه شده در اینستاگرام، فقط ترجمه ای از یک رژیم غذایی خارجی می باشد که با قیمت نسبتاً گزافی به نفرات مختلف فروخته می شود.

 شما می توانید با آموزش هایی در این زمینه سیستم مشاوره ای را راه اندازی کنید که با ارائه مشاوره آنلاین و بر اساس ثبت نام رایگان کارتان را شروع می کنید و رژیم غذایی را با هزینه مقرون به صرفه به متقاضی می فروشید.

و روند رو به رشد خود را طی میکنید.مشاوره رژیم غذایی متناسب با انواع بیماری، لاغری موضعی و کاهش وزن، افزایش وزن برای تناسب اندام و …

10 _ آموزشگاه زبان

به تازگی خیلی از افراد دوست دارن زبان یاد بگیرن اگر توانایی این کار را دارید حتما انجا بدین .

آموزش زبان یکی از شغل های پردرآمد در ایران هست و شما میتوانید حتی یک آموزشگاه راهندازی کنید و برای آن معلم استخدام کنید .

امیدوارم مقاله 10 ایده ناب پولسازی برای شما مفید بوده باشه و از این مقاله استفاده کرده باشین ، در آخر می خواهم به شما بگویم که ایده های زیادی وجود دارند و فرصت ها بینهایت هستند .

مهم این است که شما طبق علاقه خود یک ایده را انتخاب کنید و شروع کنید.

نظرات و سوالات خودتان را در مورد این مقاله با ما در اشتراک بگزارید

امتیاز دهید : [kkstarratings]
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://incomenet.ir/?p=2237
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد 10 ایده ناب پولسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.