0
0
مجید آهنگری مدیر آکادمی بورس اینکام نت ، آموزش بازار های مالی

مجید آهنگری

مجید آهنگری به عنوان یکی از مدیران و اساتید شرکت اینکام نت فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1397 آغاز کرده است ، وی در رشته مهندسی الکترونیک تحصیل کرده و همزمان با حضور در بازار های مالی مختلف به خصوص طلای آبشده و بازار بورس توانسته مهارت زیادی در حوزه تحلیل بازار های مالی بدست آورد .
همچنین او دوره های زیادی در مورد روانشناسی و شخصیت شناسی در بازار های مالی گذرانده است و به عنوان مشاوره و مدرس در این زمینه فعالیت می کند .

  • بیوگرافی
  • دوره ها

مجید آهنگری متولد خرداد 1380 در شهرستان شبستر می باشد ، وی  از سال 1395 وارد حوزه بازار های مالی شده است و در این مدت با آموزش و مطالعات بسیار زیاد توانسته است به یک تحلیلگر قدرتمند تبدیل شود .

 مجید آهنگری از سال 98  و در 18 سالگی وارد حوزه تدریس و آموزش شده و در این زمان کوتاه کلاس ها و سمینار های زیادی در حوزه بازار های مالی برگزار کرده است و تاکنون دانشجویان و هنرآموزان زیادی داشته است.

بیوگرافی مجید آهنگری

1
  • نام کامل : مجید آهنگری
  • زاد روز : هشتم خرداد ماه 1380
  • محل تولد : شهرستان شبستر (آذربایجان شرقی)
  • تحصیلات : دانشجو (در حال تحصیل در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی سهند تبریز)
  • تخصص و مهارت ها : تحلیلگر بازار های مالی ، برنامه نویس
  • علایق : معامله گری در بازار های مالی ، روانشناسی ، فوتبال
مجید آهنگری

شاید با خود بگوئید الان شروع میکنه و میگه 400 الی 500 جلد کتاب خوندم و میخوام زندگی شمارو تغییر بدم ، ولی حقیقت امر اینه که من نه در سمیناری شرکت کردم , نه کتاب زیادی مطالعه کردم من فقط از نیرویی کمک گرفتم که باید میگرفتم و آن نیرو کسی نیست جز الله.

همیشه به ندای قلبم گوش میدهم چون معتقدم خداوند هر چیزی رو که در این زندگی نیاز داریم به ما الهام میکنه و تنها کاری که باید انجام بدیم اینه که بدون درنگ به اون چیزی که قلبمون میگه عمل کنیم.

 

سرمایه گذاری و موفقیت به چند تا جمله قشنگ و انگیزشی نیست ، منکر نقش مثبت این روش ها نیستیم، اما همه این ها مثل سوخت داخل باک ماشین هستند. تا وقتی استارت نزنی، موتور را روشن نکنی و پدال گاز را فشار ندهی، با همه سوخت های عالم هم امکان ندارد از نقطه الف به نقطه ب برسی!

 

و البته که باید رانندگی بلد باشی، جاده را تا حدودی بشناسی و امکانات و محدودیت های خودرویی که سوارش شدی را بدانی. این جاست که مجید آهنگری به عنوان کسی که سرمایه گذاری های موفق داشته، می تواند چراغ راه تو باشد. بی گدار به آب نزن!

 

مسیری که مجید آهنگری برای موفقیت در سرمایه گذاری طی کرده است یک شبه نبوده است

 

 موفقیت یک شبه ایجاد نمی شود اما می تواند یک شبه پدیدار شود! درست مثل متولد شدن یک نوزاد…هیچ کس تصور نمی کند این نوزاد که یک ساعت پیش به دنیا آمده است همان موقع شکل گرفته و ساخته شده است. همه ما می دانیم که یک بارداری سالم برای انسان ۹ ماه طول می کشد. اما متولد شدن ممکن است در عرض فقط چند ساعت – یا حتی زودتر – اتفاق بیوفتد.

 

به همین ترتیب ممکن است یک نفر یک شبه یک سرمایه گذاری عالی داشته باشد، اما خود او یک شبه به دانش، تجربه و آگاهی لازم برای این موفقیت نرسیده است.

مجید آهنگری هم فراز و فرودها ، تجربه های موفق یا ناموفق و بالا و پایین زیادی را در مسیر پشت سر گذاشته است. با این حال، لازم نیست برای شروع – یا ادامه – سرمایه گذاری هایت  تک به تک این تجربه ها شخصا رو به رو بشوید. کافی است از مجید آهنگری کمک و مشاوره بگیری.

مجید آهنگری _مجید آهنگری بورس _ مجید آهنگری زیباترین عشق جهان _ مجید آهنگری

 

مجید آهنگری بورس _ مجید آهنگری زیباترین عشق جهان _ مجید آهنگری

و یک بیت شعر از مولانای جان :

 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر   

آرامتر از آهو بی باک ترم از شیر 

هر لحظه کی می کوشم در کار کنم تدبیر

رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر

این شعر آغاز کوچکی  بود بر تحولی بزرگ در زندگی من امیدوارم لذت برده باشین . 

مجید آهنگری _مجید آهنگری بورس _ مجید آهنگری زیباترین عشق جهان _ مجید آهنگری